Loading...
pl

Artykuły użytkowników

Rafał Lewandowski

Coena - społecznościowy portal wiernych parafian, osób formujących się i posługujących we wspólnotach katolickich nie jest formą konkurencji dla innych portali społecznościowych. Ma pełnić funkcję izdebki, do której powrócimy po dniu ze świata, spotkamy się w naszych rodzinach i wspólnotach, wspólnie powierzymy Bogu to co nas spotkało i oddamy Jemu Chwałę. Tutaj nie rozbłysną kolorowe reklamy i tylko szumu fal posłuchamy, i przygotujemy się na nowe wyjście do świata.

Funkcjonalności podstawowe:

POKÓJ - to nic innego jak indywidualna izba i wszystkie aktywności osoby zalogowanej,

KOŚCIÓŁ - to strefa wspólna, na której obserwować można aktywność naszych znajomych i tych, których "obserwujemy". Tutaj też, możemy dzielić się ze wszystkimi wszelkim dobrem.

OSOBY - miejsce, w którym możemy wyszukać uczestników tej społeczności.

ZDJĘCIA - gromadzone przez użytkowników i udostępnione do publicznego oglądania.

FILMY - tutaj możemy polecać i "podłączać" filmy, które znaleźliśmy np na kanale youtube.

BLOG - miejsce do obszerniejszego "popisania". Artykuły gromadzone w tym miejscu będą pewną skarbnicą tego portalu. Zapraszamy do dzielenie się świadectwem wiary i innymi "skarbami".

DATY - to wydarzenie ewangelizacyjne w najbliższym nam terenie, zebrany w tym miejscu nie utoną w morzu innych atrakcji polecanych w świecie.

TEMATY - forum, na różne tematy, również związane z szydełkowaniem, czy tworzeniem kodu php, w zależności od naszych zainteresowań i pasji.

ANKIETY - trochę w tym może być zabawy, lecz i ważnych i wartościowych wymian spostrzeżeń i poglądów.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ - to takie wysyłanie wiadomość "z opóźnionym zapłonem", tzn. można ustawić datę w przyszłości kiedy wiadomość zostanie automatycznie wysłana.

Zapraszamy do wspólnotowego współtworzenia naszej społeczności. 

PRACOWNIA COENACULUM. (Weronika i Rafał).
Fundacja AMDG - Harcerstwo Niepokalanej
KRS 0000413134
Zapraszamy na naszą stronę.

'':
fade
slide
ocena: